ZÁŽITKY
Sem vložte podnadpis

Zážitková dovolená v čarovném TOSKÁNSKU  

Přijeďte si odpočinout, objevit nepoznané, něco nového se naučit a ochutnat.

Zážitkové programy jsou určeny pro ubytované klienty naší agentury a pro větší skupiny. 

SVÁTEK LANÝŽŮ
SVÁTEK LANÝŽŮ

PŘIPRAVUJEME 

FLORENCIE PRO DĚTI
FLORENCIE PRO DĚTI

Interaktivní prohlídka Florencie pro děti i dospělé po stopách medicejského pokladu s naší kvalifikovanou českou průvodkyní. Pokud toužíte najít MEDICEJSKÝ POKLAD, napište nám a dozvíte se víc. 

DEGUSTACE PRO MLSNÉ JAZÝČKY
DEGUSTACE PRO MLSNÉ JAZÝČKY

Od klasických OCHUTNÁVEK vína, olivového oleje a sýrů, některé s celým obědem či večeří, po lanýžové či šafránové degustace, kurz toskánské kuchyně, a nebo se naučíte udělat pravou italskou PIZZU. Každý si tady najde to své. 

PŘÍPITEK V CHIANTI
PŘÍPITEK V CHIANTI

Výlet do oblasti CHIANTI spojený s degustací v některém z vyhlášených vinařství. Prohlídka vinařství s českým průvodcem, ochutnávka a malé občerstvení. 

TOSKÁNSKÁ NEJ
TOSKÁNSKÁ NEJ

Do mnoha malebných toskánských městeček si můžete objednat doprovod naší kvalifikované české průvodkyně, která Vám ukáže to nejzajímavější z těchto jedinečných a historicky zajímavých míst.  

CVIČENÍ, JÓGA, MEDITACE NAD MOŘEM
CVIČENÍ, JÓGA, MEDITACE NAD MOŘEM

Kurzy jógy, pilates, meditace, malování či přednáškové kurzy s výhledem na moře a ostrov Gorgona v romantické usedlosti.

FLORENCIE JAK JI NEZNÁTE
FLORENCIE JAK JI NEZNÁTE

Ve spolupráci s našimi nejlepšími průvodci nabízíme prohlídky Florencie v českém jazyce šité na míru dle vašeho přání. Lze si zvolit témata, která Vás nejvíce zajímají a podle toho prohlídku uzpůsobit. 

JAK SE DĚLÁ MOZZARELLA
JAK SE DĚLÁ MOZZARELLA

Po návštěvě místní sýrárny, až už budete vědět, jak se mozzarella a další mléčné produkty vyrábí, na vás bude čekat malá ochutnávka dle vašeho výběru. Exkurze s českým průvodcem.

VAŘÍME TOSKÁNSKY
VAŘÍME TOSKÁNSKY

Kurz toskánské kuchyně si můžete objednat v některých námi vybraných usedlostech. Naučíte se připravovat klasické toskánské menu a co si uvaříte, to si také sníte. Napište nám, chcete-li se dozvědět víc.

DARUJ ZÁŽITEK
DARUJ ZÁŽITEK

Romantická dovolená - Vánoční, Valentýnský nebo narozeninový dárek - Poznávací cesta pro mladé i seniory - Pobytový dárek k výročí.

Napište nám, chcete-li se dozvědět víc.