O NÁS
Sem vložte podnadpis

Milí, přátelé, klienti a milovníci Toskánska, 

dovolte mi, abych se alespoň v krátkosti představila především Vám, kteří se jednou stanete mými klienty a třeba i přáteli.

Jsem rodačka z Ostravy a v současné době část roku bydlím v italském Toskánsku.

Podařilo se mi úspěšně navázat na letitou praxi v cestovním ruchu, získanou v České republice a má znalost italského jazyka mi tak umožňuje věnovat se práci v oblasti cestování a turistiky pro české a slovenské turisty, kterým se snažím představit krásy Toskánska a italský způsob života, jedním slovem DOLCE VITA.

Za tímto účelem jsem založila agenturu PRIMA TOSKÁNSKO, která zprostředkovává ubytování, zážitkovou dovolenou, poznání a gastronomii v Itálii, v současné době výhradně se specializací na oblast Toskánska.

Vím, že pro nás suchozemce bývá často jedinou prioritou dovolená u moře. Představa na horký písek a spoustu slané tyrkysové vody v nás vyvolává blažené pocity. Celé dny ležíme na pláži a koupeme se v moři. Ale není to po několika dnech už nuda? Vzpomeňte si na své minulé takto strávené dovolené. Co jste zažili, viděli a ochutnali? Co si z nich vlastně pamatujete?

Já vám nabízím příjemnou změnu. Z dovolené v Toskánsku přijedete nabití zážitky a energií, poznáte nové chutě a zvyky, uvidíte překrásné věci a odpočinete si, aniž byste se příliš vzdálili od moře.

Vybrala jsem pro své klienty ty nejzajímavější lokality a osobně se mohu zaručit za kvalitu poskytovaných služeb. Dobře znám místní prostředí, zdejší lidí i jazyk a to mi umožňuje pozvat vás do míst, kam byste se běžně ani nedostali.

Upozorňuji, že Toskánsko je silně návykové a obvykle jedna návštěva nestačí. Během dovolené toho budete chtít vidět a zažít co nejvíce. Ale pamatujte, že někdy méně bývá více. Raději přijeďte víckrát, abyste poznali tento neuvěřitelně krásný kus země.

Toskánsko je nevyčerpatelné. Stále je tu co objevovat.

Přeji Vám všem nezapomenutelnou dovolenou v Toskánsku, plnou pohody, slunce a nových objevů.

Vaše Zuzana De Rosa


Sledujte náš FACEBOOK a INSTAGRAM, kde najdete velké množství aktuálních informací, tipů, novinek i fotografií.