SVATBA V TOSKÁNSKU 

místo stvořené pro vaše ANO

Elegantní, noblesní, venkovská, romantická - taková může být vaše svatba v Toskánsku. Plná slunce, dobrého jídla i vína a nezapomenutelných zážitků.

 
  • Svatba v Toskánsku má mnoho podob. Svůj velký den můžete prožít ve středověké či  renesanční radnici, ve slavnostním sále luxusních vil, na venkovské agrofarmě mezi olivami a vinicemi, v secesním lázeňském parku či pod širým nebem v romantické zahradě, dle našeho výběru na základě Vašich požadavků.
  • Zprostředkujeme Vám civilní či církevní právně platný sňatek v Toskánsku. Svatby zařizujeme nejen občanům ČR, ale i  smíšeným italsko-českým párům. Zajistíme svatební obřady všech velikostí. Od malých svateb až po velké svatební hostiny.
  • Poradíme a pomůžeme vám s veškerou administrativou při vyřizování dokladů, které je třeba předložit před svatebním obřadem v Itálii, zajistíme tlumočníka do českého jazyka během obřadu a dodáme Oddací list, platný pro registraci sňatku v České republice.
  • Organizace civilní svatby trvá cca 5 měsíců, církevní sňatek však vyžaduje více času pro organizaci, cca 6-7 měsíců. Samozřejmě vše záleží na velikosti svatby a počtu hostů.
  • Snoubencům doporučujeme návštěvu svatebního místa několik měsíců předem. Setkají se s námi i se zástupcem cateringové společnosti nebo s majiteli usedlosti, kteří mají na starosti svatební hostinu. Prohlédnou si místo, získají představu o svém svatebním dnu a zároveň si udělají malou dovolenou v kouzelném Toskánsku v některé z našich usedlostí.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA TERMÍNU a SVATEBNÍ DOTAZNÍK

Na základě Vaší nezávazné poptávky se s Vámi spojíme a podáme Vám informace ohledně přípravy a realizace Vašeho vysněného svatebního obřadu v Toskánsku.

Přiložený dotazník si prosím stáhněte, vyplňte a odešlete zpět na email info@prima1vera.com

Dotazník je naprosto nezávazný.

 DOTAZNÍK

SVATEBNÍ BALÍČEK

SVATEBNÍ BALÍČEK

SVATEBNÍ BALÍČEK

Kontakt

ZUZANA DE ROSA
Montecatini Terme, Itálie

IČ: 47161370

+39 3409 111 557

Cestovní agentura Prima1vera - Zuzana De Rosa, IČO /p.IVA: 47161370

© Všechna práva vyhrazena.