TOSKÁNSKO - Země pohádek a snů

 
 

Milí, přátelé, klienti a milovníci Toskánska,

dovolte mi, abych se alespoň v krátkosti představila především Vám, kteří se jednou stanete mými klienty a třeba i přáteli.

Jsem rodačka z Ostravy, ale v současné době část roku bydlím v italském Toskánsku.

Podařilo se mi úspěšně navázat na letitou praxi v cestovním ruchu, získanou v České republice a má znalost italského jazyka mi tak umožňuje věnovat se práci v oblasti cestování a turistiky pro české a slovenské turisty, kterým se snažím představit krásy Toskánska a italský způsob života, známý jako DOLCE VITA.

Za tímto účelem jsem založila agenturu prima1vera, kterou s láskou opečovávám a několik let buduji. Je zaměřená na zážitkovou dovolenou, poznání a gastronomii v Itálii, v současné době výhradně se specializací na oblast Toskánska.

Vím, že pro nás suchozemce  bývá často jedinou prioritou dovolená u moře. Představa na horký písek a spoustu slané tyrkysové vody v nás vyvolává blažené pocity. Celé dny ležíme na pláži a koupeme se v moři. Ale není to po několika dnech už nuda? Vzpomeňte si na své minulé takto strávené dovolené. Co jste zažili, viděli a ochutnali? Co si z nich vlastně pamatujete?

 Já vám nabízím příjemnou změnu. Z dovolené v Toskánsku přijedete nabití zážitky a energií, poznáte nové chutě a zvyky, uvidíte překrásné věci a odpočinete si, aniž byste se příliš vzdálili od moře.

Vybrala jsem pro své klienty ty nejzajímavější lokality a osobně se mohu zaručit za kvalitu poskytovaných služeb. Dobře znám místní prostředí, zdejší lidí i jazyk a to mi umožňuje pozvat vás do míst, kam byste se třeba ani nedostali. 

Upozorňuji, že Toskánsko je silně návykové a obvykle jedna návštěva nestačí. Během dovolené toho budete chtít vidět a zažít co nejvíce. Ale pamatujte, že někdy méně bývá více. Raději přijeďte víckrát, abyste poznali tento neuvěřitelně krásný kus země. 

Toskánsko je nevyčerpatelné. Stále je tu co objevovat.

 

Přeji Vám všem nezapomenutelnou dovolenou v Toskánsku, plnou pohody, slunce a nových objevů. 

 

Vaše Zuzana De Rosa

 

MOJE MOTTO:

Člověk dosáhne toho, co od sebe očekává.

Zuzana De Rosa

Provozovatelka agentury prima1vera. Cestovní poradce a průvodce se specializací na oblast Toskánska. 

  • Neprodávám zájezdy cestovních kanceláří do mnoha světových destinací, ale soustřeďuji se pouze na toskánský region, který dobře znám. Veškeré ubytovací kapacity v nabídce jsem osobně prohlédla a zkontrolovala, uzavřela dohody s jejími majiteli a tudiž se mohu zaručit za kvalitu poskytovaných služeb.
  • Skutečnost, že část roku žiji v Toskánsku, mi pomáhá pro své klienty vybírat ty nejzajímavější lokality a místa, o kterých cestovní kanceláře nejsou vždy informovány. Má znalost místního prostředí, zdejších lidí a jazyka mi umožňuje pozvat své klienty do míst, kam by se normálně nedostali.
  • Mým cílem není ovšem pouze zprostředkování ubytování. Svým klientům jsem k dispozici kdykoliv budou potřebovat poradit, zajistit dopravu, průvodce a tlumočení, zorganizovat exkurze či kurzy, naplánovat služební cesty, firemní večírky apod. V případě potřeby jsem schopna vyřešit přímo na místě, nebo telefonicky, jakékoliv nesnáze svých klientů.
  • Pracuji jako průvodkyně i delegátka a v rámci skupiny Italky z ČR a SR jsem zorganizovala historicky první Celoitalský sraz Češek a Slovenek žijících v Itálii, pod záštitou obou republik.
  • V České republice pořádám přednášky o Toskánsku s ochutnávkou lokálních dobrot.

SIGNORA - BLOG

Co nenajdete tady a na Facebooku, to najdete u Signory

 
 
 
 
 
 

Kontakt

ZUZANA DE ROSA
Montecatini Terme, Itálie

IČ: 47161370

+39 3409 111 557

Cestovní agentura Prima1vera - Zuzana De Rosa, IČO /p.IVA: 47161370

© Všechna práva vyhrazena.