Se Špačkem do Toskánska
Sem vložte podnadpis

Jedinečná událost, kterou můžete zažít pouze s naší agenturou ! 

Nevšední pobyt plný exkluzivních zážitků v samém srdci Toskánska nám přijede zpestřit a obohatit šarmantní lektor společenské etikety pan

LADISLAV ŠPAČEK.

Přijal naše pozvání a spolu s paní Naďou Labanovou, módní stylistkou a odbornicí na etiketu pro ženy, se dozvíte, jak se obléct a chovat na společenských akcích, co znamená smart casual nebo black tie i jak se chovat v běžných každodenních situacích.

Prožijte večer plný pozitivní energie, nadhledu, zábavy i doporučení, která vás v životě mohou zachránit od nejednoho faux pas. 

Tento nezapomenutelný pobyt jsme pro vás tentokrát připravili v překrásné lokalitě Svizzera Pesciatina, nebo-li v toskánském Švýcarsku. Zdejší svěží vzduch toskánských kopců, fascinující historie, starobylé kamenné domy, magické světlo a neuvěřitelné umění i lahůdky Vás dokonale okouzlí.

Budete žasnout nad malebností středověkých městeček, které jsou jako vzácné korály přilepené na vrcholcích kopců, společně ochutnáme dary vinic i místní výborné gastronomie a naše jedinečná průvodkyně nás provede renesanční Florencií se zaměřením na pikantní historky z intimního života slavných florentských rodin. Pro každou rodinu máme připravený kromě krásných zážitků  i malý dárek.

Termín: 25.6. - 29.6. 2019 

Cena pobytu: 540 Euro/osoba/pobyt *

Cena zahrnuje: 

 • Ubytování na 5 dní / 4 noci v podhorském toskánském hotelu, 
 • Bohatá snídaně formou bufetu, 
 • 1 láhev červeného vína na pokoj/pobyt, 
 • Welcome drink a čtyřchodová večeře na přivítanou v toskánském stylu, 
 • Přednáška Ladislava Špačka o etiketě,
 • Závěrečná toskánská večeře o několika chodech,
 • Prohlídka Florencie s českým průvodcem, 
 • Degustace vína s českou sommelierkou, 
 • Do každé rodiny 1 ks kniha Ladislava Špačka Etiketa do kapsy
 • Služby hotelu, wi-fi, parkování, bazén, 
 • Služby agentury Prima1vera.

Cena nezahrnuje: turistický poplatek € 1,50 za osobu/noc, který uhradíte přímo v hotelu, doprava, pojištění

Možno doobjednat: večeře v hotelu ve dnech, kdy není v plánovaném programu nebo večeři v typické horské tratorii v Ponte di Sorana. 

*Cena se vztahuje na osobu a pobyt při obsazení pokoje 2 dospělými osobami. 

Budete ubytováni v neobvyklém hotelu Relais " La Perla Nera", který je unikátní a jedinečný v celé Itálii. Byl zrekonstruován ze dvou bývalých papíren z 18. století, které byly s láskou k detailu přeměny v tento šarmantní hotel. Leží v klidném a idylickém prostředí, uprostřed zeleně a nádherné přírody, u širokého potoka a je výborným výchozím bodem pro výlety autem, pěšky nebo na kole.

Budete ubytovaní ve stylových pokojích (1-2-3-4 lůžkových) se snídaní. V hotelu je k dispozici restaurace, vinotéka, bazén a solárium nad řekou.

Více informací na: RELAIS PERLA NERA  

PROGRAM

1. DEN - ÚTERÝ 25.6.

16,00 - 19,00 / Příjezd, ubytování

19,30 / Welcome drink a uvítací večeři v toskánském stylu si vychutnáme v typické restauraci hotelu, kde Vás budeme informovat o programu následujících dnů.

2. DEN - STŘEDA 26.6.

7,30 - 9,00 / snídaně

10,30 - 13,30 naše skvělá průvodkyně nás provede po renesanční Florencii. Prohlídka bude orientovaná na erotické příběhy, lechtivé aféry a pikantní historky z intimního života slavných florentských rodin. Šťavnaté vyprávění o mistrech renesance Vám odhalí jejich druhou tvář, o které vás na hodinách dějepisu neučili. Dozvíte se všechny zajímavé drby, pikantnosti, opilecké i milostné aféry, ale zároveň uvidíte i ty nejdůležitější památky toskánské metropole.

Délka trvání prohlídky - 3 hodiny. Vlastní doprava do Florencie.

Na objednávku pro zájemce:

20,00 - 22,00 / pro všechny milovníky florentského bifteku nabízíme možnost toskánské večeře v typické trattorii v horách toskánského Švýcarska v městečku Ponte di Sorana. Vlastní doprava do horské restaurace, do které Vás doprovodíme

3. DEN - ČTVRTEK 27.6.

7,30 - 9,00 / snídaně

Vlastní program

Doporučujeme Vám návštěvu okolních středověkých kamenných městeček v horách toskánského Švýcarska zvaných 10 Castella.

16,00 - 18,00 / Naše česká sommelierka pro Vás připraví degustaci 3 vybraných vín s malým občerstvením v hotelovém sklípku.

4. DEN - PÁTEK 28.6.

7,30 - 9,00 / snídaně

Vlastní program

Doporučujeme prozkoumat nedaleká městečka Pescia, Montecarlo, Collodi či Lucca, ale příliš se nevzdalovat, protože bude třeba, abychom byli včas připraveni a oblečeni na přednášku.

Dresscode: Chic !

16,00 - 20,00 Přednáška o etiketě s Ladislavem Špačkem 

Spolu s paní Naďou Labanovou, módní stylistkou a odbornicí na etiketu pro ženy, se dozvíte, jak se obléct a chovat na společenských akcích, co znamená smart casual nebo black tie i jak se chovat v běžných každodenních situacích.

To a ještě mnoho dalšího nás pan Arbiter Étiquette naučí v přednášce, která bude vtipná, populárně naučná, zkrátka taková, jakou umí udělat jen on a nikdo jiný !

Na konci přednášky obdržíte jako dárek naší agentury knížku Ladislava Špačka ETIKETA DO KAPSY, kterou si můžete nechat na místě podepsat.

20,00 Po přednášce spolu všichni povečeříme v restauraci hotelu a pochutnáme si na toskánském menu o několika chodech.

5. DEN - SOBOTA 29.6.

7,30 - 9,00 / snídaně, rozloučení

Do 10,00 odjezd

Důležité informace:

 • Večeři v horské tratorii je třeba objednat a uhradit předem.
 • Pobyt v hotelu lze také prodloužit nebo pokračovat v dovolené na jiném atraktivním místě, které Vám ráda doporučí naše agentura. Obě varianty je třeba objednat s předstihem. 
 • Je nutné, aby si účastníci pobytu zajistili vlastní dopravu, jak pro příjezd/odjezd na místo ubytování, tak pro přesuny v místě konání.
 • Doporučujeme si před cestou zajistit také cestovní pojištění.
 • Dopravit se do Toskánska lze letecky na lince Praha-Pisa se společností Ryanair. Na letišti je však potřeba mít předem rezervovaný pronájem auta.
 • Termín pobytu je zvolen podle odletových dnů na lince Praha-Pisa a zpět
 • Agentura Prima1vera dopravu nezajišťuje !
 • Změna programu vyhrazena ! Některé plánované akce se mohou přesunout na jiné dny z organizačních důvodů nebo nepříznivého počasí.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo potvrdit konání akce či akci zrušit.
 • Počet míst je omezený, nepropásněte proto tuto krásnou příležitost.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA PRO ZÁJEMCE O PŘEDNÁŠKU LADISLAVA ŠPAČKA. KTEŘÍ SE NEBUDOU ÚČASTNIT NAŠEHO ZÁŽITKOVÉHO PROGRAMU:

Máme možnost zajistit sál pro větší množství účastníků, takže pro všechny, kteří bydlí v Itálii nebo se zde v uvedenou dobu budou nacházet na své soukromé dovolené, nabízíme příležitost zúčastnit se spolu s námi přednášky Ladislava Špačka.

PŘIHLAŠTE SE

Zde se můžete přihlásit k tomuto jedinečnému a letos jedinému eventu s Ladislavem Špačkem v Toskánsku.

DOTAZY A DALŠÍ PODROBNÉ INFORMACE NA :

info@prima1vera.com

Těšíme se na Vás

Zuzana De Rosa

Majitelka agentury TOSKÁNSKO Prima1vera

Etiketa, to není soubor pravidel a nařízení, etiketa, to je životní styl !