Pštrosí farma prostě "frčí"

06.09.2013 17:42

Dobrý den paní Mihulková,

chystám se Vám napsat už delší dobu. Pořád jsem nějak nenacházela čas.

Bez nadsázky mohu říct, že dovolená na Pštrosí farmě byla zatím nejkrásnější dovolenou, kterou jsme prožili. Toskánsko mě vždy lákalo a životní styl této oblasti nás úplně pohltil.

Ubytování bylo skvělé. Vyhovovala nám vzdálenost k moři i výběr pláží. Měli jsme s sebou kola a líbilo se nám, že nejsme ubytovaní v nějakém hotelu v centru, ale v klidném prostředí farmy. Do centra jsme si mohli kdykoli zajet na kole - cyklostezky byly fajn a nemuseli jsme řešit parkování auta, nějakou tu skleničku vína apod.

Paní domácí byla moc milá a její angličtina roztomilá. Všichni se snažili, abychom si pobyt opravdu užili. Na uvítanou nás čekala láhev vína (mimochodem vynikajícího) a lahvička olivového oleje (několik litrů této dobroty ještě máme doma). Úterní večer s pizzou byl velmi příjemný. Sedělo se na zahradě u dlouhého stolu společně s ostatními obyvateli farmy, ale zřejmě i příbuznými či přáteli domácích. Mělo to správnou italskou atmosféru a musím přiznat, že jsme byli rádi, že na farmě nejsou ubytovaní žádní Češi. Na týden jsme vypustili češtinu a starosti. Byli tam s námi pouze jedni Němci, jinak jenom Italové. Mohli jsme tedy zažívat úplně jiný životní styl než je ten náš. Majitelé se s námi na závěr našeho pobytu rozloučili a věnovali nám pštrosí vejce s originálními obrázky od pana domácího.

Také se nám líbilo, že je na farmě bazén. Přestože normálně bazén k životu nepotřebuje, tentokrát jsme ho využili. Líbilo se nám, že bazén byl dostatečně velký a dalo se v něm plavat a nebyly tam zbytečnosti jako skluzavky apod. Bazén byl i hezky "schovaný" a nenarušoval prostředí farmy. Obzvlášť noční koupání bylo super.

Dovolená byla pohodová, přestože jsme měli s sebou i psa. Pro Italy nikdy nebyl problémem. Byl téměř všude s námi nebo čekal v našem apartmánu.

Zkrátka dovolenou v Cecině mohu doporučit všem, kteří chtějí klidnou dovolenou, poznat italský životní styl, ochutnat dobré víno, kvalitní olivový olej, dát si silnou kávu a výbornou pizzu, zaplavat si v čistém moři, poznávat jiný kraj ze sedla kola.

A hlavně doporučuji Vaše stránky přátelům, kteří hledají dovolenou v podobném stylu. Byla jsem velmi spokojená s informacemi, které jste nám poskytla. Vše bylo pravdivé, nic jste se nesnažila "přikrášlit", fotky odpovídaly realitě, na maily jste reagovala rychle a celé "zařizování" dovolené bylo bezproblémové a na místě nás pak nečekalo žádné nepříjemné překvapení.

Takže velké díky za naší krásnou dovolenou patří i Vám.

 

S přáním všeho hezkého

 

Michaela Hrdličková

Zpět

Kontakt

ZUZANA DE ROSA
Montecatini Terme, Itálie

IČ: 47161370

+39 3409 111 557

Cestovní agentura Prima1vera - Zuzana De Rosa, IČO /p.IVA: 47161370

© Všechna práva vyhrazena.