Poděkování za služby

31.07.2012 15:47

Vážená paní Mihulková,
chci Vám spolu s mým manželem poděkovat za báječnou dovolenou, kterou jsme strávili trochu jinak, než u nás bývá obvyklé. Každoročně se s blížícím létem dohadujeme, zda pojedeme k moři, kde si budu jednoznačně užívat především já - milující slunce a válení na pláži nebo naložíme kola a vyrazíma do Rakouska, Francie, Maďarska... a bude si užívat především manžel.
Letošní dovolená měla být kompromisem a při jejím výběru byly rozhodujícími kritérii její délka (jsme oba v tomto čase nikoliv vytíženi, ale přetíženi) a spojení aktivní dovolené s mně blízkým "pohodářstvím". Obojí se díky Vám naplnilo.
Navšítivili jsme Pisu, Florencii, Luccu, Sienu, lenošili na pláži ve Viareggiu. Díky Vašim radám jsme ochutnali skvělou toskánskou kuchyni v restauracích, kde se najíst byl skutečně zážitek. Tuto dovolenou jsme si užili poprvé za naše desetileté manželství oba! Báječně jsme skloubili poznávání historických center Toskany s lenošením na pláži.
Ale to jsme v podstatě očekávali. Poděkovat Vám chci především za Váš přístup ke klientům. Bylo skvělé, že jste nám byla připravena pomoci a poradit v jakékoliv situaci i během našeho pobytu. Vycházeje z přechozích zkušeností jsem spíše předpokládala, že prodejem voucheru Vaše starost o nás skončí. Nicméně jsem se velmi mýlila. Jestli jsem první smsku s prosbou o radu odesílala s určitou obavou, po Vaší bezprostřední reakci jsem pochopila, že v tom nejsme sami a že nám pomůžete (pokud to bude ve Vašich silách a možnostech) vyřešit jakýkoliv problém.
Možná jste si nás trochu rozmazlila - příští rok Vám opět budu psát i volat a spoléhat na Vaše zkušenosti a vynikající znalost prostředí.
Děkuji a přeji mnoho takto spokojených klientů.

 

Vaše Daniela Pernicová a Radovan Pernica

Ostrava

Zpět

Kontakt

ZUZANA DE ROSA
Montecatini Terme, Itálie

IČ: 47161370

+39 3409 111 557

Zuzana De Rosa - cestovní agentura Prima1vera, IČO /p.IVA: 47161370

© Všechna práva vyhrazena.