Poděkování - Ubytování v Agroturismu Pštrosí farma

27.08.2012 15:38

Dobrý den paní Mihulková,

v sobotu jsme se vrátili z Toskánska, kde jste nám zprostředkovávala ubytování na Pštrosí farmě. Chtěli jsme Vám touto cestou poděkovat za Vaše služby i rady na cestu. Vše proběhlo přesně dle našich představ a v regionu jsme strávili moc příjemné chvíle. Reference na Vás budeme rádi poskytovat dál našim známým.

Jak samotná farma, tak okolí byly kouzelné víc než jsme (z fotek z internetu) čekali. Také majitelé byli pohodoví a cokoliv jsme měli za dotaz nebo prosbu, tak ihned splnili, poradili. Také i přes jazykovou bariéru byli velmi srdeční a snažili se komunikovat anglicky.

Doprava samotná byla celkem v pohodě, zácpy jsme nezažili, problém nastal při parkování v městech u moře (Cecina mare apod.) a u pláží od pátku do neděle. Přes týden už to bylo lepší. Částečně jsme to ale již čekali. V některých lokalitách bylo prakticky nemožné zaparkovat. Děsivé to ale bylo na Elbě, což ale k době a velikosti ostrova je normální. Auta tam parkovala doslova na každém kousíčku volné plochy. Problém nebyl jen v Portoferraio, kde bylo obrovské parkoviště vedle přístavu.

Vše ostatní ale bylo super, farma, její majitelé, služby. Vše na velmi vysoké úrovni.
Jsem již několik let zvyklý cestovat za dovolenou po celé Evropě, toto byla ale zatím nejkrásnější dovolená.

 

Moc děkujeme a přejeme hezké dny,

Orságovi, Šternberk

27.8.2012

Zpět

Kontakt

ZUZANA DE ROSA
Montecatini Terme, Itálie

IČ: 47161370

+39 3409 111 557

Zuzana De Rosa - cestovní agentura Prima1vera, IČO /p.IVA: 47161370

© Všechna práva vyhrazena.