KRÁSNÁ DOVOLENÁ VE FATTORII LE CAMELIE

15.10.2014 08:04

Zdravím Vás Zuzano,

 
musím říct, že jsme byli z naší dovolené unešení. A ta část, kdy jsme pobývali ve Fattorii Le Camelie, nebyla o nic horší, než zbytek dovolené.
Ubytování bylo parádní! Sice se nám na místních postelích nespalo úplně, jak bychom chtěli, ale vše ostatní bylo fajn - dům, bazén, vybavení, snídaně. Škoda jen, že jsme neměli výhled, protože jsme byli v přízemním apartmánu.
 
Vlastně nemám moc co bych napsal o místě ubytování, protože jsme tam moc nepobyli - pořád jsme lítali někde jinde :)
Užili jsme si ranní kávu v altánku, večerní koupání, ochutnávku výborného vína (ve velkém jsme nakoupili i domů) a nerušené ticho.
Myslím, že i vzhledem k ceně, bylo vše na maximální možné úrovni. V sezóně by sice dojmy mohli být jiné, díky mnohem vyšší ceně, ale takto bylo vše moc fajn. A rozhodně nám vyšlo i počasí.
 
U bazénu nás sice velmi nepříjemně otravoval hmyz, na který jsem měl mnoho památek po celém těle ještě týden po návratu, ale s tím asi těžko něco dělat...
 
Poslal bych fotku, ale zatím je má ještě kamarád... Každopádně jsme stihli za těch našich šest dní Florencii, Pisu, Carraru, Murlo, Monte Riggioni, San Gimignano, Volterru, relax na ubytování, koupání v moři i v bazénu a asi 1000 km po krásných kopcích Toskánska. Všechno vyšlo, všechno jsme si užili. A to z velké části díky Vám!
 
Takže za dovolenou Vám určitě velice děkujeme všichni čtyři :)
 
S přátelským pozdravem
 
Tomáš s rodinou
 
PS: Nejspíš se rádi do Fattorie  ještě někdy vrátíme :)
 

Zpět

Kontakt

ZUZANA DE ROSA
Montecatini Terme, Itálie

IČ: 47161370

+39 3409 111 557

Zuzana De Rosa - cestovní agentura Prima1vera, IČO /p.IVA: 47161370

© Všechna práva vyhrazena.