Dovolená s dětmi na Pštrosí farmě

04.08.2014 12:01

Dobrý den paní Mihulková,

Na Pštrosí farmě jsme byli opravdu spokojeni, dala jste nám dobrý tip na místo, kde se dá trávit dovolená s dětmi. Je zde klid a opravdová oáza nejen pro dospělé, ale i pro děti, které tady milují. Giovanna i Mario jsou velmi milí a přátelští, běhěm pobytu si nás krásně hýčkali, na farmě vše fungovalo, opravdu jsme bez jakýchkoliv námitek. Takže pro nás bylo konstatování - bylo to krásné, ale krátké! Naše děti také dostaly jako dárek od Giovanny a Maria vyfkouklé pštrosí vajíčko i s věnováním! Což pro ně byl krásný dárek, jelikož to samé vajíčko si byly naše holky vlastnoručně sesbírat pár dnů předtím v pštrosí ohradě a taky nám z něj Giovanna udělala domácí tagliatelle... mimochodem výborné...

Co se týká tipů na případné výlety a krásná místa, kde jsme byli, tak samozřejmě doporučujeme jet do vnitrozemí a kochat se jen tak přírodou a vůněmi Toskánska a taky krásnými statky, kde se dá dobře najíst a v neposlední řadě je tady řada krásných městeček, které stojí za podívanou. My navštívili bohužel jen San Gimignano a Volterru, více jsme nestihli. Ale i tak kouzlo krámků a zapadlých obchůdků, kavárniček a taky krásných muzeí, to nelze odolat. 

Co se týká moře, tak bílé pláže Rosolina Solvay jsou krásné, ale jejich dostupnost poněkud horší, najít místo na parkování je opravdu oříšek.  Proto jsme raději vyrazili dolů směrem k Follonice, kde jsou cestou klidnější a dostupnější místa ke koupání a taky ke koukání.

Člověk by se tzv. rozplýval ještě dlouho a dlouze, ale já bych to shrnula tím čím jsem začala - bylo to krásné, ale krátké, takže se sem určitě musíme vrátit!!

Mějte se krásně a hezký zbytek léta. 

 

Jana Sumková, Šumperk

Zpět

Kontakt

ZUZANA DE ROSA
Montecatini Terme, Itálie

IČ: 47161370

+39 3409 111 557

Zuzana De Rosa - cestovní agentura Prima1vera, IČO /p.IVA: 47161370

© Všechna práva vyhrazena.