AKTUÁLNÍ CENÍKY PRO ROK 2015  JSOU UVEDENY U JEDNOTLIVÝCH UBYTOVACÍCH ZAŘÍZENÍ NEBO SI JE LZE VYŽÁDAT VŠECHNY NAJEDNOU  ZDE:

 info@prima1vera.com

 INFORMACE A UPOZORNĚNÍ

  • Každý klient, který se rozhodne poznávat Toskánsko prostřednictvím agentury Prima1vera, obdrží po zaplacení zálohy společně s voucherem veškerý KLIENTSKÝ SERVIS - tj. tipy na výlety zohledněné dle zóny, ve které bude pobývat, informace o cenách za potraviny i italském kulinářském umění.

  • Velké množství aktuálních informací, tipů, novinek i fotografií naleznete na našich stránkách na FACEBOOKU Toskánsko  - www.prima1vera.com

  • Ubytování v atraktivních domech a lokalitách je obsazeno velmi rychle. Už během ledna se prodávají týdenní pobyty na hlavní letní sezonu. Pokud máte jasno, kdy, kde a jak chcete svou dovolenou prožít, a vybrali jste si z mé nabídky, rezervujte co nejdříve, klidně už na podzim.  Nedovolte Američánům, aby vás předběhli a buďte první vy !

  • Obecní daň z pobytu:  Prosím počítejte s příplatkem ve výši EUR 1,00 – 2,00 na osobu a noc ve všech ubytovacích zařízeních, vzhledem k nově zavedené obecní dani z pobytu v Itálii (nevztahuje se na děti do 12 let); výše daně se liší dle katastrálního území. 

  • Na dovolenou nezapomeňte přibalit redukci na zásuvky a repelent na komáry. 

  • Během naší dovolené toho chceme vidět a zažít co nejvíce. Ale někdy méně bývá více. Raději přijeďte víckrát, abyste poznali tento neuvěřitelně krásný kus země. Toskánsko je nevyčerpatelné. Stále je tu co objevovat.


PŘEJEME VÁM KRÁSNOU A NEZAPOMENUTELNOU DOVOLENOU V POHÁDKOVÉM TOSKÁNSKU.