VÍTEJTE - BENVENUTI

Objevte drsnou krásu Toskánska, vydejte se cestou starodávných Etrusků, ponořte se do horkých lázeňských pramenů, ochutnejte dary vinic i moře, užijte si aktivní či relaxační dovolenou.

Poznejte Zemi pohádek a snů !

 

Agentura prima1vera

je agentura, kterou s láskou opečovávám a několik let buduji. Je zaměřená na zážitkovou dovolenou, poznání a gastronomii v Itálii, v současné době výhradně se specializací na oblast Toskánska.

Vím, že pro nás suchozemce  bývá často jedinou prioritou dovolená u moře. Představa na horký písek a spoustu slané tyrkysové vody v nás vyvolává blažené pocity. Celé dny ležíme na pláži a koupeme se v moři. Ale není to po několika dnech už nuda? Vzpomeňte si na své minulé takto strávené dovolené. Co jste zažili, viděli a ochutnali? Co si z nich vlastně pamatujete?

 Já vám nabízím příjemnou změnu. Z dovolené v Toskánsku přijedete nabití zážitky a energií, poznáte nové chutě a zvyky, uvidíte překrásné věci a odpočinete si, aniž byste se příliš vzdálili od moře.

Vybrala jsem pro své klienty ty nejzajímavější lokality a osobně se mohu zaručit za kvalitu poskytovaných služeb. Dobře znám místní prostředí, zdejší lidí i jazyk a to mi umožňuje pozvat vás do míst, kam byste se třeba ani nedostali. 

Upozorňuji, že Toskánsko je silně návykové a obvykle jedna návštěva nestačí. Během dovolené toho budete chtít vidět a zažít co nejvíce. Ale pamatujte, že někdy méně bývá více. Raději přijeďte víckrát, abyste poznali tento neuvěřitelně krásný kus země. 

Toskánsko je nevyčerpatelné. Stále je tu co objevovat.

 

CO JE TADY NOVÉHO ?

Za hodinu v Toskánsku - Rychle a levně ! Výhodný pobyt pro 2 v hotelu San Marco

23.04.2014 15:33
V rámci zvýhodněné marketingové akce nabízím VOUCHER - AUTORIZOVANÝ POUKAZ  do hotelu SAN...
Celý článek

Eva Rýznerová - Říkal jsi TI AMO

18.11.2012 16:28
Osvěžující kniha plná lásky mezi Češkou a Italem, proložená skvělými italskými recepty. Příběh...
Celý článek

Jaromír Nohavica v Itálii

18.11.2011 16:26
12.11 2011  JAROMÍR NOHAVICA PŘEVZAL CENU PREMIO TENCO V ITALSKÉM SAN REMU Jako první z...
Celý článek
Záznamy: 11 - 13 ze 13
<< 1 | 2 | 3 | 4

ZAJÍMAJÍ MĚ NOVINKY Z TOSKÁNSKA

PŘIJEĎTE SE NECHAT OKOUZLIT JEDNÍM Z NEJKRÁSNĚJŠÍCH MÍST V ITÁLII