FATTORIA MEDIOVEALE
Sem vložte podnadpis

FATTORIA

Oblast: Pescia - Svizzera Pesciatina

Vzdálenost od moře: 55 km

Služby: ubytování ve stylových apartmánech v kamenných domech, bazén, restaurace/snídaně, degustace vína, oleje a dalších domácích produktů, disc golf, geocaching.

POPIS USEDLOSTI

V toskánských kopcích, v srdci Toskánského Švýcarska, v oblasti zvané 10 Castella leží unikátní farma "Fattoria Medioevale".

Jedná se o několik kamenných domů, rozesetých na ploše několika hektarů, které jsou všechny pečlivě zrekonstruovány ve starém toskánském stylu, všechny s dech beroucimi panoramatickými výhledy do údolí.

Svým hostům nabízí pohodlné ubytování, možnost koupání v bazénu, klid, relax a odpočinek, ale i aktivní pohyb na čerstvém vzduchu, trekking, disc golf, geocaching, nordic walking i skvosty toskánské kuchyně.

Bazén je společný pro hosty všech sedmi domů.

Je 6 m široký a 12 m dlouhý, plný čerstvé vody z místního pramene.

APARTMÁNY 

Apartmány jsou pohodlně zařízeny ve venkovském, toskánském stylu a plně vybaveny.

Ve většině domů jsou ložnice umístěny v patře, kam vedou často velmi příkré schody. Zvažte prosím pobyt na tomto místě v případě starých osob a velmi malých dětí.

CASA DI ZANO

Samostatný dům pro 5-6 osob, 70m2

Unikátní místo, maximální soukromí, bazén téměř před okny, venkovní posezení se zahradním nabytkem i s houpacími sítěmi. Nedaleko dětské hřiště a hned vedle začíná první jamka na discgolf.

Apartmán je vybaven kuchyní s jídelnou se všemi potřebnými elektrospotřebičemi a nádobím, prostorným obývacím pokojem, 1x ložnice s manželskou postelí, 1x ložnice s francouzskou postelí (š.130 cm), půdní prostor s dvěma spojitelnými lůžky, koupelna s vanou i sprchovým koutem.

Další vybavení: TV sat, krb v obývacím pokoji, venkovní pergola, zahradní nábytek, BBQ, parkoviště u domu. Vzdálenost od bazénu 10m.

CASETTA DI ZANO

Samostatný dům pro 6 osob, 92m2

Stejně unikátní místo jako to předchozí, maximální soukromí, bazén téměř před okny, venkovní posezení se zahradním nabytkem. Nedaleko dětské hřiště a hned vedle začíná první jamka na discgolf.

Vchod do domu je na vyvýšené terase, takže kuchyň, obývací pokoj a jedna ložnice je v 1.poschodí a noční část domu v přízemí.

Apartmán je vybaven kuchyní s jídelnou se všemi potřebnými elektrospotřebičemi a nádobím, prostorným obývacím pokojem, 2x ložnice s manželskou postelí, 1x ložnice s dvěma oddělenými lůžky, 2x koupelna.

Další vybavení: TV sat, krb v obývacím pokoji, venkovní pergola, zahradní nábytek, BBQ, parkoviště u domu. Vzdálenost od bazénu 10m.

CIMA A ZANO

Tento dům je na nejvyvýšenějším místě farmy a uvnitř má celkem 3 apartmány. Všechny mají samostatný vchod, zahrádku s posezením a BBQ.

Parkování u domu. Vzdálenost od bazénu: 300m.

Dům se da pronajmout i celý, pro velkou rodinu či skupinu. Celkem pro 12 osob.

Apartmán ALFIERO

Apartmán pro 4 osoby, 80m2

Apartmán je situován do dvou pater: v přízemí kuchyně se všemi potřebnými elektrospotřebičemi a nádobím, prostorným obývací pokoj s krbem. V 1.poschodí 1x ložnice s manželskou postelí, 1x ložnice s dvěma oddělenými lůžky, koupelna.

Další vybavení: TV sat, krb v obývacím pokoji, venkovní pergola, zahradní nábytek.

Apartmán TINAIA

Apartmán pro 6 osob, 78m2

Apartmán je situován do dvou pater: v přízemí kuchyně se všemi potřebnými elektrospotřebičemi a nádobím, prostorným obývací pokoj, 1x ložnice s manželskou postelí. Na zvýšeném poschodí (mezonetu) 1x ložnice s manželskou postelí, koupelna. V 1.poschodí, které má další samostatný vchod, 1x ložnice s dvěma oddělenými lůžky, koupelna.

Další vybavení: TV sat, venkovní pergola, zahradní nábytek.

Apartmán FIENILE

Apartmán pro 2 osoby, 42m2

Apartmán je situován do dvou pater: v přízemí kuchyně se všemi potřebnými elektrospotřebičemi a nádobím, prostorný obývací pokoj, koupelna. V 1.poschodí 1x ložnice s manželskou postelí.

Další vybavení: TV sat, venkovní pergola, zahradní nábytek.